انجمـن صنفی تولیدکنندگان در و پنجـره  ایـران

تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

02122674113
02122675327

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی و خط مشی اعضای انجمن صنفی تولیدکنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران

از آنجائیکه اصول اخلاقی ، مظهر و نماد فرهنگ هر فرد ، مجموعه و تشکل است ، لذا جهت پیشبرد اهداف انجمن و حفظ منافع جمعی و فردی خود ، بر این باور بوده و متعهد می شویم که :

1- ضمن رعایت اخلاق نیکو و رفتار انسانی و احترام متقابل نسبت به همکاران صنفی ، مشتریان مصرف کننده ، تامین کنندگان مواد اولیه و دیگر افراد مرتبط با این صنعت ، حتی الامکان مشکلات ما بین خود و ایشان را در محیطی دوستانه و با گفتمان صمیمانه مرتفع نماییم.

2-از تخریب شرکت های همکار و اظهار نظرهای غیرکارشناسانه پیرامون عملکرد ایشان اجتناب نموده و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای ،رقابت سالم و سازنده را در راستای ارائه محصولی با کیفیت و خدماتی استاندارد ، سرلوحه کار خود قرار دهیم.

3- پیوسته سطح علم و آگاهی و توانایی های فنی و اجرایی خود را مطابق با استاندارد و فناوریهای جدید ارتقاء دهیم.

4- با تعامل مناسب با موسسه استاندارد ، مرکز تحقیات ساختمان و مسکن و سایر مراکز دانشگاهی ، آموزشی و تحقیقاتی معتبر و نیز کمیسیونهای آموزشی و فنی و استاندارد انجمن و با استفاده از امکانات آنها ، سطح کیفی محصولات خود را افزایش داده و برای اخذ نشان استاندارد و گواهینامه های کیفیت فنی تلاش نماییم و از انتقال دانش و تجربیات خود به دیگر همکاران صنعت دریغ ننماییم.

5- در فرهنگ سازی استفاده بیشتر از محصولات مرغوب و استاندارد نزد عموم کوشا بوده و از هر گونه تبلیغات تجاری کاذب و یا سوء استفاده از نام های تجاری دیگر و نیز تقلید از نشانها ، کاتالوگ و خط مشی دیگر شرکت ها جدا پرهیز نموده ، اطلاعات و مشاوره فنی و کارشناسی مناسب را توسط افراد لایق و کاردان به مصرف کنندگان ارائه نماییم.

6- هر آنچه را که خود نمی پسندیم ، بر دیگران نیز روا نداشته باشیم و در صورت بروز هر گونه اختلاف احتمالی و مشکلات صنفی ، کلیه موارد را به دور از حب و بغض شخصی به اطلاع انجمن رسانده و رای و نظر کارشناسان انجمن را بر نظر خویش ارجح بدانیم.

7- ضمن احترانم و عنایت ویژه به اساسنامه ، بر انجام مصوبات مجمع و کمیسیون های انجمن اهتمام ورزیده و بر اصول آن جدا پایبند باشیم و مصلحت جمعی را برمنافع فردی ارجح بدانیم.

8- برای تحقق هدف نهایی انجمن که همانا رشد و پیشرفت اصولی صنعت در و پنجره یو پی وی سی در سراسر ایران است ، از تعامل و همکاری مناسب با دیگر سازمان ها و انجمن های مرتبط کوتاهی نکرده و از هر گونه اصطکام و سوء استفاده پرهیز نماییم و همواره از اصول والای انجمن پیروی نموده و خلاف آن اقدامی ننماییم و در صورت هر گونه تخطی از موارد بالا ، رسما اعلام میداریم که این انجمن صنفی مختار است تا بر اساس ادله کافی ، عضویت اینجانب را معلق و یا حتی کان لم یکن تلقی نموده و در صورت صلاحدید به اطلاع عموم برساند.