انجمـن صنفی تولیدکنندگان در و پنجـره  ایـران

تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

02122674113
02122675327
چهارشنبه 22دی1397
چکیده

یلکن بازدید یراق آلات

اعضای هیأت مدیره انجمن کارفرمایی در و پنجره و صنایع وابسته ایران با مدیران شرکت یلکن تفاهم کردند تا در زمینه ارائه هرچه بهتر یراق‌آلات تولیدی این شرکت معتبر، آموزش فعالان در و پنجره یوپی‌وی‌سی و آلومینیومی ایران همکاری گسترده‌‌ای داشته باشند. به گزارش ماهنامه دنیای نما و پنجره، روز شنبه 15 اردیبهشت‌ماه، رضا اخوان دستمالچی(رئیس)، وحید جلالی‌پور(دبیر) و رضا کاظمی عضو هیأت مدیره انجمن در و پنجره ایران با حضور در دفتر شرکت ترکیه‌ای یلکن در شهر قدس استان تهران با فاتح ساری، مدیر بازرگانی و فروش شرکت یلکن در اروپا و خاورمیانه جلسه‌ای 2 ساعته داشتند تا درباره چارچوب همکاری‌های آینده مذاکره کنند.     
آقای فاتح در این دیدار صمیمی با تشکر از حضور اعضای هیأت مدیره انجمن در و پنجره ایران، ضمن اشاره به کیفیت یراق‌آلات تولیدی شرکت یلکن با نام‌های تجاری شناخته شده fornax  و pavo تأکید کرد: یکی از مزیت‌های اثبات شده محصولات تولیدی این شرکت، نظارت دقیق بر کیفیت مواد اولیه و طراحی و ساخت و همچنین تست‌های فنی یراق‌آلات است به نحوی که تمامی قطعات مورد استفاده از محصولات نهایی یلکن، تولیدی خود شرکت بوده و هرگز از قطعات تولیدی دیگر شرکت‌ها استفاده نمی‌شود.
مدیر بخش اروپا و خاورمیانه یلکن در عین حال تأکید کرد: سیاست اصلی ما در بازار و صنعت در و پنجره ایران همواره بر عرضه مستقیم یراق‌آلات و با قیمت منطقی قرار دارد و تلاش دارد تا به بهترین نحو ممکن به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهد. وی با استقبال از پیشنهاد انجمن در و پنجره ایران برای گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف گفت: آمادگی داریم تا پیشنهادهای مطرح شده در قالب یک یادداشت تفاهم مکتوب پس از تأیید از سوی مدیریت شرکت یلکن اعلام و به اجرا گذاشته شود. آقای فاتح در عین حال پیشنهاد داد تا نشست مشترکی با تولیدکنندگان برتر در و پنجره ایران به ویژه اعضای انجمن در و پنجره ایران برگزار شود تا سیاست‌ها و برنامه‌های یلکن به صورت شفاف بیان و تازه‌ترین محصولات این شرکت معرفی شود.
  انجمن از کیفیت و استاندارد حمایت می‌کند

این گزارش می‌افزاید: آقای اخوان دستمالچی، رئیس انجمن در و پنجره ایران در این دیدار با اشاره به عضویت تولیدکنندگان خوشنام در و پنجره در این انجمن، تأکید کرد: هدف اصلی این نهاد صنفی حمایت از در و پنجره‌های باکیفیت و استاندارد بوده و تلاش می‌کند تا زمینه آشنایی و همکاری با شرکت‌های تأمین‌کننده مواد اولیه از جمله شرکت‌های فعال در زمینه یراق‌آلات در و پنجره را فراهم سازد. وی با اشاره به حضور مستقیم شرکت یلکن در ایران و سابقه فعالیت مثبت و روشن این برند بین‌المللی در 10 سال گذشته خطاب به مدیر بخش اروپا و خاورمیانه یلکن اظهار کرد: انجمن بر اساس اساسنامه خود هیچ‌گونه فعالیت اقتصادی و تجاری را دنبال نمی‌کند و با اصلاحات صورت گرفته در اساسنامه در سال گذشته، این نهاد صنفی دایره فعالیت خود را از در و پنجره یوپی‌وی‌سی به کل صنعت در و پنجره و صنایع وابسته ایران گسترش داد و یک چتر فراگیر با دایره فعالیت در سطح ملی به شمار می‌آید.
آقای وحید جلالی‌پور، دبیر انجمن در و پنجره ایران هم در این نشست با اشاره به مذاکرات این نهاد صنفی با شرکت‌های عرضه‌کننده یراق‌آلات و تولیدکننده پروفیل در و پنجره پیشنهاد کرد تا شرکت یلکن هم به عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه تأمین یراق‌آلات در و پنجره، برنامه روشنی برای دسترسی بهتر و آسان‌تر تولیدکنندگان در و پنجره به محصولات این شرکت، تعیین کند به نحوی که هر کدام از شرکت‌های معرفی شده از سوی انجمن بتوانند از تسهیلات و شرایط بهتری برخوردار باشند.وی خطاب به مدیر بخش خاورمیانه و اروپای یلکن تأکید کرد: انجمن در و پنجره ایران یک نهاد قانونی و ملی است و هیچ منفعت اقتصادی را دنبال نمی‌کند اما آمادگی دارد تا بر اساس تفاهم مشترک، زمینه ارتباط بهتر بین تولیدکنندگان دارای شناسنامه در و پنجره به ویژه اعضای انجمن یا شرکت یلکن را نظیر تفاهم صورت گرفته با برخی شرکت‌های تأمین کننده یراق‌آلات فراهم آورد و لازم است تا مدیران شرکت یلکن هم در این مسیر گام‌های لازم را بردارند.
دبیر انجمن در و پنجره ایران با اشاره به نوسان قیمت یراق‌آلات در و پنجره پس از تلاطم در نرخ ارز تأکید کرد: طبیعی است که تسهیلات و سیاست‌های حمایتی شرکت یلکن تنها به اعضایی از انجمن تعلق خواهد گرفت که هم از سوی این انجمن معرفی شده باشند و هم تولیدکننده در و پنجره باشند و نه سایر اعضاء، به همین دلیل انجمن دخالتی در مناسبات مالی و اعتباری بین مشتریان با شرکت یلکن نخواهد داشت.

در ادامه این بازدید، اعضاء هیأت مدیره انجمن از یراق‌آلات جدید شرکت یلکن بازدید و در جریان جزئیات فنی آن قرار گرفتند و مقرر شد تا پیشنهادهای انجمن در قالب یک نامه رسمی اعلام شود تا پس از تأیید مدیران ارشد یلکن به اجرا گذاشته شود. نشستی که با ضیافت ناهار به پایان رسید و می‌تواند فصل تازه‌ای از همکاری بین تولیدکنندگان در و پنجره ایران یا شرکت یلکن را رقم بزند.


 
مطالب مرتبط